Новини кафедри


Відеолекції з онкології для студентів для дистанційного навчання 1. Р.И. Верещако. Рак пищевода 2. Р.И. Верещако. Рак... (Докладніше...)
22-24 листопада 2019 року в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбулася Міжнародна конференція молодих... (Докладніше...)
Стажування студентів із Італії на кафедрі онкології У серпні четверо італійських студентів 4-6 курсів Andrea Calí (Palermo), Angela Aquasanta (Barri),... (Докладніше...)

Співробітники кафедри на Національній конференції "Молочна залоза в міждисциплінарному аспекті" 26-27 жовтня 2018

e-mail Друк PDF

Співробітники кафедри на Національній конференції "Молочна залоза в міждисциплінарному аспекті" 26-27 жовтня 2018

Співробітники кафедри онкології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця доцент к.м.н. Олексій Зотов, асистент к.м.н. Ігор Мотузюк, асистент аспірант Євгеній Костюченко відвідали Національну конференцію "Молочна залоза в міждисциплінарному аспекті" 26-27 жовтня 2018 в м. Києві. У конференції взяли участь близько 300 учасників з різних галузей медицини (гінекологи, ендокринологи, репродуктологи, хірурги, онкологи та ін.). 

Співробітники нашої кафедри були запрошені в якості ключових спікерів конференції для інформування лікарів у т.ч. інших спеціальностей з основними трендами сучасного лікування раку молочної залози. Доцент О. Зотов прочитав лекцію на тему ендокринного лікування раку молочної залози в третьому тисячолітті, а ас. І. Мотузюк прочитав лекцію на тему оптимізації хірургічного лікування раку молочної залози. 

alt

alt

alt

 

 

 

Інформація для студентів Information for students

Розклад - Timetable

Вхід для користувачів