Новини кафедри


Стажування студентів із Італії на кафедрі онкології У серпні четверо італійських студентів 4-6 курсів Andrea Calí (Palermo), Angela Aquasanta (Barri),... (Докладніше...)
Євгеній Костюченко пройшов стажування з хірургії раку грудної залози, УЗД та біопсії грудних залоз у Breast Unit DCO, Wroclaw, Poland, 1 липня - 7... (Докладніше...)
Євгеній Костюченко пройшов навчання на курсі від ESMO з генетики спадкового раку, що відбувся 26-27 квітня 2019 у м. Лугано, Швейцарія. На... (Докладніше...)

Старший лаборант кафедри онкології Євгеній Костюченко на ISAPS III Visiting Professor Program (Ukrainian-Baltic 2017)

e-mail Друк PDF
Старший лаборант кафедри онкології Євгеній Костюченко на ISAPS III Visiting Professor Program (Ukrainian-Baltic 2017)
 
7-8 квітня 2017 року відбулася міжнародна науково-практична програма ISAPS Visiting Professor Program Kiev (VPP) під егідою Міжнародного товариства естетичної пластичної хірургії ISAPS і Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів, під патронатом Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я та за підтримки Київської міської державної адміністрації.
 
Цього разу IQ Business Center м.Києва зібрав світових зірок пластичної хірургії для участі у VPP, що був присвячений операціям на грудних залозах, а також сучасним методикам корекції сідниць і гомілок. Насичена наукова програма конгресу, за вже сформованою традицією, була чітко орієнтована на обговорення практичних питань і розділена на дві сесії: доповіді та відео-презентації, а також "Жива хірургія" - відео-демонстрація з операційної в прямому ефірі.
 
В якості доповідачів виступили визнані експерти світової пластичної хірургії:
- Константіно Мендієта (MD, професор ISAPS, США);
- Паоло Монтемурро (MD, член Шведської асоціації пластичних хірургів (SPKF), член Шведської асоціації естетичних і пластичних хірургів (SFEP), Швеція);
- Яніс Гіліс (д.м.н., Президент Латвійської асоціації пластичних хірургів, Член IPRAS, ESLAS, Латвія);
- Павло Денищук (к.м.н., Національний секретар Міжнародної асоціації естетичних пластичних хірургів ISAPS, член президії ВАПРЕХ, Україна);
- Василь Храпач (д.м.н., професор, президент Клубу пластичних хірургів, Україна).
 
Хедлайнером третьої науково-практичної програми ISAPS став доктор Константіно Мендієта (Constantino Mendieta) - найпопулярніший пластичний хірург Голлівуду, який відомий не менше за своїх "зіркових пацієнтів", серед яких, наприклад, Кім Кардашян та Скарлетт Йоханссон. За словами хірурга, який в рамках лікарської етики не розголошує імена своїх пацієнтів, він коригував зовнішність не тільки селебріті, а й багатьом американським політикам, а також російським та українським знаменитостям.
 
Основа методу Dr. Constantino Mendieta - це використання власних жирових клітин пацієнта. Жир сьогодні - це найкращий матеріал для пластичної та естетичної хірургії, хоча ще зовсім недавно операції з корекції грудей і сідниць робилися тільки за допомогою імплантів. Він безпечний, добре приживається, змінює візуально структуру шкіри, з його допомогою можна буквально "скульптурувати" контури тіла, мінімально його деформуючи.
 
Більш детально про VPP: http://www.vpp.com.ua
Звіт про захід: http://estportal.com/event/visiting-professor-program-kiev-iii-nauchno-prakticheskaya-programma-v-ramkax-isaps/
 
altaltaltalt
 

Інформація для студентів Information for students

Розклад - Timetable

Вхід для користувачів