Новини кафедри


Стажування студентів із Італії на кафедрі онкології У серпні четверо італійських студентів 4-6 курсів Andrea Calí (Palermo), Angela Aquasanta (Barri),... (Докладніше...)
Євгеній Костюченко пройшов стажування з хірургії раку грудної залози, УЗД та біопсії грудних залоз у Breast Unit DCO, Wroclaw, Poland, 1 липня - 7... (Докладніше...)
Євгеній Костюченко пройшов навчання на курсі від ESMO з генетики спадкового раку, що відбувся 26-27 квітня 2019 у м. Лугано, Швейцарія. На... (Докладніше...)

Кафедра онкології увійшла у 30 найкращих кафедр університету та отримала подяку за вагомий внесок у розвиток студентської науки

e-mail Друк PDF

Кафедра онкології увійшла у 30 найкращих кафедр університету та отримала подяку за вагомий внесок у розвиток студентської науки

29 травня 2018 року відбулося підсумкове пленарне засідання за участі адміністрації університету, навчально-дослідної частини, СНТ імені О.А. Киселя, завідувачів кафедр, керівників студентських наукових гуртків та представників усіх кафедр університету. 

Кафедра онкології була визнана базовою опорною кафедрою та увійшла у 30-ку найкращих кафедр, на яких тримається майбутнє університету. Кафедра отримала подяку за активну участь у розвитку студентської науки в університеті. Ярослав Назаров, гуртківець кафедри, отримав диплом за І місце на Квітневій студентській науковій сесії. А староста гуртка Юлія Антонюк отримала диплом за найкращу доповідь на пленарному засіданні. 

altalt

На фото зліва направо: ст.лаб. Євгеній Костюченко, староста гуртка Юлія Антонюк, керівник гуртка ас. к.мед.н. Ігор Мотузюк, гуртківці Ярослав Назаров та Тимур Рудюк. 

 

 

Інформація для студентів Information for students

Розклад - Timetable

Вхід для користувачів