Новини кафедри


Євгеній Костюченко пройшов навчання на курсі від ESMO з генетики спадкового раку, що відбувся 26-27 квітня 2019 у м. Лугано, Швейцарія. На... (Докладніше...)
Співробітники кафедри онкології відремонтували навчальну кімнату для студентів на базі кафедри у Національному інституті... (Докладніше...)
Науково-практична конференція "Сучасні підходи до діагностики та лікування онкологічних захворювань" 22 березня 2019 22 березня 2019... (Докладніше...)

Асистент кафедри Євгеній Костюченко пройшов навчання на ESMO Preceptorship on Hereditary Cancer Genetics, 26-27 квітня 2019, Лугано, Швейцарія

e-mail Друк PDF

Євгеній Костюченко пройшов навчання на курсі від ESMO з генетики спадкового раку, що відбувся 26-27 квітня 2019 у м. Лугано, Швейцарія. На курсі обговорювалися питання профілактики, діагностики та особливостей лікування спадкових онкологічних захворювань, що, зокрема, відповідає науковій тематиці кафедри "Персоніфікований підхід у діагностиці, лікуванні та профілактиці спадкового раку молочної залози". Отримані знання допоможуть розвивати надалі генетичне тестування та консультування хворих на базі кафедри, покращити тривалість та якість життя пацієнтів. 

alt

 

Інформація для студентів Information for students

Розклад - Timetable

Вхід для користувачів