Новини кафедри


Стажування студентів із Італії на кафедрі онкології У серпні четверо італійських студентів 4-6 курсів Andrea Calí (Palermo), Angela Aquasanta (Barri),... (Докладніше...)
Євгеній Костюченко пройшов стажування з хірургії раку грудної залози, УЗД та біопсії грудних залоз у Breast Unit DCO, Wroclaw, Poland, 1 липня - 7... (Докладніше...)
Євгеній Костюченко пройшов навчання на курсі від ESMO з генетики спадкового раку, що відбувся 26-27 квітня 2019 у м. Лугано, Швейцарія. На... (Докладніше...)

Асистент кафедри, аспірант Євгеній Костюченко на ESMO Preceptorship on Breast Cancer, 9-10 листопада 2018, Лісабон, Португалія

e-mail Друк PDF

Асистент кафедри, аспірант Євгеній Костюченко на ESMO Preceptorship on Breast Cancer, 9-10 листопада 2018, Лісабон, Португалія

Асистент кафедри, аспірант Євгеній Костюченко пройшов навчання на курсі ESMO Preceptorship on Breast Cancer, що відбувся 9-10 листопада 2018 у місті Лісабон, Португалія. На курс було подано понад 200 заявок, але пройшли лише 62 учасники з 19 країн. Середній вік учасників 30.32 років, 75% дівчат та 25% хлопців. На конкурс для участі було подано рідкісний клінічний випадок "Рак молочної залози під час вагітності" (Ігор Мотузюк, Олег Сидорчук, Євгеній Костюченко). Даний клінічний випадок зацікавив Фатіму Кардосо (на фото), головного спеціаліста ESMO щодо раку молочної залози, першого автора Європейських рекомендацій щодо лікування раку молочної залози, та наш випадок був обговорений в секції "Pregnancy and Breast Cancer". Пишаємося нашими співробітниками кафедри! 

altalt

 

 

 

Інформація для студентів Information for students

Розклад - Timetable

Вхід для користувачів