Новини кафедри


Відеолекції з онкології для студентів для дистанційного навчання 1. Р.И. Верещако. Рак пищевода 2. Р.И. Верещако. Рак... (Докладніше...)
22-24 листопада 2019 року в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбулася Міжнародна конференція молодих... (Докладніше...)
Стажування студентів із Італії на кафедрі онкології У серпні четверо італійських студентів 4-6 курсів Andrea Calí (Palermo), Angela Aquasanta (Barri),... (Докладніше...)

Розпочалася реєстрація на ІХ Міжнародний семінар студентів та молодих вчених, присвячений Всесвітньому дню боротьби з раком 1-2 лютого 2018

e-mail Друк PDF

Розпочалася реєстрація на ІХ Міжнародний семінар студентів та молодих вчених, присвячений Всесвітньому дню боротьби з раком 1-2 лютого 2018

Організаторами заходу є кафедра онкології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця та Національний інститут раку за підтримки платформи "INgenius", Ради молодих вчених НІР та Товариства молодих вчених НМУ. 

WCD 2018 — це найбільший молодіжний форум України в сфері онкології, де будуть обговорені питання профілактики, діагностики, лікування та реабілітації найбільш поширених онкологічних захворювань.

Лекції з найбільш актуальних в Україні онкологічних захворювань прочитають провідні спеціалісти Національного інституту раку та кафедри онкології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Лікарі, студенти та молоді вчені матимуть можливість представлення результатів власних досліджень перед поважним журі та серед колег із усієї України. Тези доповідей учасників нашого семінару будуть опубліковані у спеціалізованому журналі "Клінічна онкологія". В операційних Національного інституту раку будуть проведені майстер-класи від найкращих онкохірургів України.

Дати: 1-2 лютого 2018

Місце: Національний інститут раку (Ломоносова 33/43)

Офіційні мови: англійська, українська, російська.

Більш детальна інформація та реєстрація на сайті: https://wcd2018.jimdo.com та нашій сторінці в фб: https://www.facebook.com/wcdconference/ 

З будь-якими питаннями та з пропозиціями співпраці звертатися за емейлом:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

З нетерпінням чекаємо на Вас у лютому 2018!

 

alt

 

Інформація для студентів Information for students

Розклад - Timetable

Вхід для користувачів