Новини кафедри


22-24 листопада 2019 року в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбулася Міжнародна конференція молодих... (Докладніше...)
Стажування студентів із Італії на кафедрі онкології У серпні четверо італійських студентів 4-6 курсів Andrea Calí (Palermo), Angela Aquasanta (Barri),... (Докладніше...)
Євгеній Костюченко пройшов стажування з хірургії раку грудної залози, УЗД та біопсії грудних залоз у Breast Unit DCO, Wroclaw, Poland, 1 липня - 7... (Докладніше...)

Лікувально-консультативна робота

e-mail Друк PDF

     

База кафедри онкології розміщена на базі Національного інституту раку та хірургічного, торакального та гінекологічного відділень Київського міського клінічного онкологічного центру. На кафедрі онкології розширено потік хворих із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, легень, жіночих статевих органів, що дає змогу підвищіти рівень навчального процесу, познайомити студентів з цією патологією.

Щорічно працівниками кафедри виконується понад 700 складних оперативних втручань з приводу пухлин черевної порожнини, жіночих статевих органів, молочної залози, шкіри та м'яких тканин. Асистенти, аспіранти, клінічні ординатори, інтерни допомагають лікарям, асистуючи на операціях;  щорічно виконується понад 1000 асистенцій.

В поліклініці Київського міського клінічного онкологічного центру та інституту раку працівниками кафедри онкології щорічно консультується близько 8500 хворих з приводу передпухлинних захворювань та пухлин органів черевної порожнини, жіночих статевих органів, молочної залози, шкіри та м'яких тканин.

Працівники кафедри проводять обходи, консультують хворих у відділеннях Київського міського клінічного онкологічного центру, Національного іституту раку та лікарнях Києва та інших міст України.

За час свого існування кафедра онкології НМУ імені О.О.Богомольця пройшла складний шлях від заснування до теперішніх часів. За понад 30 років на кафедрі створено сталий колектив однодумців-лікарів, педагогів та учених, яким під силу вирішення проблем, що постають перед сучасною медициною, зокрема – онкологією. На даний час базами кафедри є Національний інститут раку та Київський міський клінічнbqонкологічний центр – медичні заклади з потужним лікувально-діагностичним забезпеченням. Іззаснування кафедри онкології її співробітники приймали активну участь у хворих з пухлинами легень та середостіння, шлунково-кишкового тракту, статевих органів, молочної залози, шкіри, пухлин органів голови та шиї, опорно-рухового апарату, кровотворної тканини, що значною мірою підвищило рівень навчального процесу, дало змогу познайомити студентів з цією патологією. За майже сорок років працівниками кафедри виконано понад 3000 оперативних втручань з приводу пухлин шлунково-кишкового тракту, печінки, підшлункової залози, заочеревинного простору, жіночих статевих органів, молочної залози, шкіри та м'яких тканин тощо, значна частина з яких були надзвичайно складними, а деякі – навіть унікальними не тільки в Україні, а й у світі.

В поліклініках Київського міського клінічного онкологічного центру та Національного інституту раку працівниками кафедри онкології щорічно консультується понад 8500 хворих з приводу передпухлинних захворювань та злоякісних новоутворень різних локалізацій, а за час існування кафедри цей показник склав майже 300000! Крім того, співробітниками кафедри надається практична допомога медичній службі Києва та інших міст України.

Сучасність перед`являє нові вимоги, щодо рівня надання медичної допомоги онкологічним хворим. Тому, співробітниками кафедри активно розробляються та впроваджуються реконструктивно-відновлювальні операції на молочній залозі, сегмент-орієнтовані резекції печінки, радіочастотна абляція та електро-хімічний лізис метастазів в печінку, нові модифікації радикальних оперативних втручань на підшлунковій залозі, видалення заочеревинних пухлин з аутотрансплантацією нирок, органозберігаючі оперативні втручання на молочній залозі та жіночих статевих органах, сфінктерзберігаюче лікування хворих на рак прямої кишки.

 

Інформація для студентів Information for students

Розклад - Timetable

Вхід для користувачів