Новини кафедри


Співробітники кафедри на Національній конференції "Молочна залоза в міждисциплінарному аспекті" 26-27 жовтня 2018 Співробітники... (Докладніше...)
Науково-практична конференція "Індивідуалізація медикаментозного лікування хворих на солідні пухлини", присвячена 100-річчю... (Докладніше...)
Євгеній Костюченко вдруге пройшов місячне стажування у Breast Unit DCO в Польщі (липень 2018) Євгеній Костюченко вдруге пройшов місячне... (Докладніше...)

Наукові та навчальні заходи

e-mail Друк PDF

Шановні колеги!

До Вашої уваги пропонуємо перелік наукових та навчальних заходів нашої кафедри. Чекайте на анонси цих та інших заходів у новомоу 2018-2019 навчальному році!

1) Міжнародний семінар студентів і молодих вчених, присвячений Всесвітньому дню боротьби з раком

alt

Попередні дати: початок лютого 2019

Місце: Київ, пр. Ломоносова 33/43, Національний інститут раку

Більш детальна інформація та реєстрація на сайті: https://wcd2018.jimdo.com

З будь-якими питаннями та з пропозиціями співпраці звертатися за емейлом:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  

Чекайте на анонс! 

 

2) Школа реконструктивної та пластичної хірургії

   alt   

У рамках Breast Cancer Awareness Month, що у всьому світі проходить у жовтні, запрошуємо Вас до участі у Школі реконструктивної та пластичної хірургії при раку молочної залози, яка відбудеться осінню 2018 року у Києві. Школа має на меті навчити лікарів та молодих спеціалістів сучасним напрямкам та особливостям реконструктивної та естетичної хірургії у хворих на рак грудної залози. Чекайте на анонс! 

Деталі про школу на сайті: http://rpss.kiev.ua/

 

3) Конференція з нагоди Всеукраїнського дня боротьби з раком грудної залози

alt

До Всеукраїнського дня боротьби з раком грудної залози та в рамках міжнародного Breast Cancer Awareness Month запрошуємо Вас конференцію "Breast Cancer Day Conference", що відбудеться у жовтні 2018 року.

Спікерами заходу будуть спеціалісти кафедри онкології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Національного інституту раку та запрошені гості. Під час конференції Ви почуєте найновішу інформацію з хірургії раку грудної залози, хіміотерапії, променевої терапії, імунології, реконструктивної хірургії, фізичної та психологічної реабілітації, а також діагностики та фундаментальних дисциплін. Чекайте на анонс!

Дата: жовтень 2018 року 

Місце: Національний інститут раку, вул. Ломоносова 33/43, м. Київ 

Офіційні мови: українська, російська, англійська.

 

4) Annual Young Medical Scientists' Confrence 2018

   alt   

Кафедра онкології запрошує Вас взяти участь у роботі секції онкології Щорічної медичної конференції молодих науковців AYMSCONF 2018.

Конференція відбудеться на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. 

Під час роботи наукового форуму відбудуться пленарні та секційні засідання, навчально-практичні майстер-класи та лекції відомих вчених.

Всі роботи, які відповідають вимогам, будуть опубліковані у випуску фахового видання ВАК України «Український науково-медичний молодіжний журнал» та розміщені на офіційному сайті журналу УНММЖ.

Робоча мова конференції: англійська.

Реєстрація на сайті: https://aymsconf.com

5) Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні досягнення у лікуванні пухлин шлунково-кишкового тракту»

alt

Маємо честь запросити Вас взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції "Advances in Gastrointestinal Cancer Treatment", яка відбудеться за підтримки Європейської асоціації хірургів онкологів (ESSO) та за участі науковців з Великої Британії, Франції, Польші, Південної Кореї та США. Чекайте на анонс! 

Дата: ‪to be announced

Місце: конгрес-хол готелю «Президент готель», ‪вул. Госпітальна, 4, м. Київ

Деталі та реєстрація: USSO

 

 

 

Інформація для студентів Information for students

Розклад - Timetable

Вхід для користувачів