Новини кафедри


Відеолекції з онкології для студентів для дистанційного навчання 1. Р.И. Верещако. Рак пищевода 2. Р.И. Верещако. Рак... (Докладніше...)
22-24 листопада 2019 року в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбулася Міжнародна конференція молодих... (Докладніше...)
Стажування студентів із Італії на кафедрі онкології У серпні четверо італійських студентів 4-6 курсів Andrea Calí (Palermo), Angela Aquasanta (Barri),... (Докладніше...)

Стажування студентів із Італії на кафедрі онкології

e-mail Друк PDF

Стажування студентів із Італії на кафедрі онкології

У серпні четверо італійських студентів 4-6 курсів Andrea Calí (Palermo), Angela Aquasanta (Barri), Anxhela Beja (Barri), Nicol Teston (Parma) проходили стажування на базах кафедри онкології НМУ імені О.О. Богомольця - у Національному інституті раку та Дарницькій лікарні залізничного транспорту. Студенти побачили хірургічні онкологічні втручання будь-яких локалізацій, що їх цікавили, мали можливість поспілкуватися з лікарями відділень та порівняти роботу українських та італійських шпиталів. Стажування стало можливим завдяки співпраці кафедри з Українською асоціацією студентів-медиків (UMSA), що є частиною Міжнародної асоціації студентів-медиків (IFMSA). Кафедра онкології дужа рада іноземним гостям та завжди запрошує приїхати знову! 

alt

 

alt

alt

alt

alt

alt

 

 

 

 

Інформація для студентів Information for students

Розклад - Timetable