Новини кафедри


Співробітники кафедри на Національній конференції "Молочна залоза в міждисциплінарному аспекті" 26-27 жовтня 2018 Співробітники... (Докладніше...)
Науково-практична конференція "Індивідуалізація медикаментозного лікування хворих на солідні пухлини", присвячена 100-річчю... (Докладніше...)
Євгеній Костюченко вдруге пройшов місячне стажування у Breast Unit DCO в Польщі (липень 2018) Євгеній Костюченко вдруге пройшов місячне... (Докладніше...)

Співробітники кафедри онкології організували майстер-клас (жива хірургія) в рамках конгресу MASC 1-3 червня 2018

e-mail Друк PDF

Співробітники кафедри онкології організували майстер-клас (жива хірургія) в рамках конгресу MASC 1-3 червня 2018

Medical Aesthetic Synergy Congress - це міжнародний конгрес естетичної медицини, 20 іноземних спікерів з Італії, Ізраїлю, США, Великобританії, Румунії, Франції та ін. 
 
В рамках конгресу відбулися майстер-класи з показових живих операцій, що транслювалися до конференц-зали. Два майстер-класи були організовані співробітниками кафедри онкології НМУ (ас. к.мед.н. Ігор Мотузюк та ст.лаб. Євгеній Костюченко) на базі клініки Ендостеп. Запрошений із Румунії хірург Хоріа Шиклован та Ігор Мотузюк провели 2 живі операції: аугментаційна мамопластика та аугментаційна мамопластика із внутрішньою підтяжкою для корекції асиметрії молочних залоз. 
 
Більш детально про конгрес: http://masc.com.ua
 

alt

alt

alt

 

 

Інформація для студентів Information for students

Розклад - Timetable

Вхід для користувачів