Новини кафедри


22-24 листопада 2019 року в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбулася Міжнародна конференція молодих... (Докладніше...)
Стажування студентів із Італії на кафедрі онкології У серпні четверо італійських студентів 4-6 курсів Andrea Calí (Palermo), Angela Aquasanta (Barri),... (Докладніше...)
Євгеній Костюченко пройшов стажування з хірургії раку грудної залози, УЗД та біопсії грудних залоз у Breast Unit DCO, Wroclaw, Poland, 1 липня - 7... (Докладніше...)

СИДОРЧУК ОЛЕГ ІГОРОВИЧ

e-mail Друк PDF

altДоцент кафедри, кандидат медичних наук. Лікар онкохірург вищої категорії. Закінчив лікувальний факультет Чернівецького державного медичного інституту в 1989 році. З 1989 до 1994 року працював хірургом проктологічного відділення, а з 1994 по 1999 рік – хірургічного відділення Київської міської онкологічної лікарні. З 1999 року по 2015 рік працював на посаді асистента кафедри. В 2015 р. обраний на посаду доцента кафедри. В 2006 році захистив кандидатську дисертацію ”Застосування окислювачів в хірургічному лікуванні хворих на рак молочної залози”. Відповідальний за лікувально-профілактичну роботу на кафедрі, відповідальний за роботу кафедри на базі Національного інституту раку. За заслуги у національно-патріотичному вихованні молоді нагороджений відзнакою «Золотий хрест святого Володимира на колодці». Активно займається науковою роботою, приймає участь у наукових конференціях та з’їздах з онкології. Має 78 наукових публікацій, в т.ч. 12 патентів, є співавтором 3 підручників з онкології. Головний напрямок науково-лікувальної діяльності – індивідуальний підхід до комплексного лікування хворих на рак молочної залози, злоякісних захворювань шкіри, пухлин голови та шиї, опорно-рухового апарату, черевної порожнини та заочеревинного простору. Впроваджує новітні технології та методики реконструктивно-пластичного підходу до сучасного лікування рака молочної залози.

 

Інформація для студентів Information for students

Розклад - Timetable

Вхід для користувачів